Koolivikker 2015

Teisipäeval, 3. novembril osalesid meie kooli õpilased maakondlikul võistlusmängul Koolivikker. Sel aastal toimus see Aste Põhikoolis. Mälumängu meeskonnas olid KristiTuuling, Kaarel Gustav Käbin, Eva Ratas, Iris Piirsalu ja Sander Suurna. Mälumängus tuli vastuseid leida 4.-8. klassi õpikute põhjal moodustatud küsimustele. Samuti olid mõned küsimused kohalikus meedias kajastatud uudistest.

Liisu Lilles, Victoria Vihman, Lisett Nurja ja Karl-Alder Kuivjõgi valmistasid kauneid kunstiteoseid teemal „Me armastame muusikat”. Töös pidi kasutama muusikalisi elemente ja vikerkaare värve. Õpilasi juhendasid õpetajad Kristina Tiitson ja Pille Jõgi. Liisu ja Victoria võitsid oma vanuserühmas 1. koha. Palju õnne neile!

Kui zürii läks kokkuvõtteid tegema, said õpilased osaleda saaliorienteerumises, kuulata muusik Daniel Varese esinemist ja kringlit süüa. Päeva lõpus tänati kõiki osalejaid, kuulutati välja võitjad ja oligi aeg kodu poole sõitma hakata. Meie õpilased saavutasid üldarvestuses tubli 4.-6. koha. Päev oli küll pikk ja väsitav, aga põnev ja muljeterohke.

Huvijuht Reet Laht