Koolivikker 2021

Teisipäeval, 30. novembril toimus Orissaare Gümnaasiumis iga-aastane Koolivikker, kus mälumängus ja kaunites kunstides võistlesid maakonna põhikooliastme õpilased. Meie koolil läks sel aastal superhästi. Nimelt saime üldkokkuvõttes 1. koha! Mälumängu võistkond koosnes sel aastal ainult poistest – Arthur Raun 5. klassist, Kaur Robin Vaher 6. klassist, Sander Kallas 7. klassist, Karl Priido Hoogand 8. klassist ja Juhan Tuulik 9. klassist. Nendele esitati küsimusi koolitundides õpitud materjali kohta. Samuti küsiti silmaringi küsimusi. Meie poisid olid mälumängus esimesed.
Kunsti teema oli sel aastal krati meisterdamine looduslikust materjalist. Ka meie tüdrukud tegid oma etteaste väga hästi. Ingrid Kuivjõgi ja Liisa Laane 6. klassist said oma vanuserühmas 3. koha. Kärt Tiitsoni ja Vanessa Vihmani meisterdus oli ka huvitavalt lahendatud. Õpilasi juhendas õpetaja Kristina Tiitson.
Aitäh kõigile osalejatele ja ka meie kooli õpetajatele, kes meie õpilasi nii hästi õpetavad! Tuleval aastal toimub Koolivikker meie koolis!

Reet Laht
huvijuht