Korvpalli meistrivõistlused

Reedel, 20. jaanuaril toimusid KG võimlas Saaremaa 2017. a B-vanuseklassi meistrivõistlused korvpallis. Võistlema asusid neli võistkonda, lisaks KG poistele veel Saaremaa Ühisgümnaasium, Orissaare ja Lümanda.

KG kossupoisid võtsid kodusaalis kindla turniirivõidu, alistades 32 : 11 Orissaare tiimi, 28 : 16 Lümanda Põhikooli poisid ja SÜGi 37 : 10. Teise koha viisid kaasa Lümanda Põhikooli poisid, kes alistasid SÜGi ja Orissaare pallurid ning kaotasid KGle. Kolmas koht Orissaarele, kes võitis SÜGi, kuid pidi alla vanduma KG ja Lümanda noormeestele. Neljandale kohale jäi SÜG, kellel sel korral võiduarve avamata jäi.

Lümanda meeskonnas mängisid Sander Lonks, Kristo Ninn, Artur Melnik, Joosep Lonks, Rando Tarkmeel, Gert Lonks ja Mark Lonks.

Õpetaja Urve Vakker