Külas käis kirjanik Kairi Look

4. aprillil kohtus meie kooli 1.-5. klassi õpilastega armastatud lastekirjanik Kairi Look. Ta on kirjutanud raamatuid juba kümme aastat ja kõik tema lood on kirjutatud varastel hommikutundidel. Lugusid meeldis talle välja mõelda juba koolipõlves. Ta andis oma kogemuste põhjal nõu, kust tulevad kõige paremad ideed: 1) tuleb jalutada, 2) head mõtted võivad pähe sadada dušši all, 3) mõnikord on abiks üks väike komm. Kairi enda lemmikraamatud lapsepõlvest olid “Vahtramäe Emil”, “Karlsson katuselt”, “Kristiina, see keskmine” ning “Muumitroll”. Lisaks oma raamatute kirjutamisele meeldib talle ka praegu väga palju lugeda. Meie õpilastel oli rohkesti küsimusi, millele kirjanik sõbralikult ja lahkesti vastused andis.
Aitäh Urve Vakkerile, kes meile selle toreda võimaluse korraldas!