Laululinnu koolivoor

3. aprillil toimus Lümanda koolis kontsert, kus said esineda kõik need tublid laululapsed, kellel soov osaleda Lümanda Laululinnu kontserdil. Publiku ette astus 14 lauljat. Nendeks olid Maarian Vammus, Andreas Argel ja Karmen Lilles 1. klassist, Andreas End, Eliisa Kuivjõgi, Joonas Saarela 2. klassist, Ingrid Kuivjõgi, Markus Asuja, Maarja-Rebeca Luhtaru 3. klassist, Marielle Tints, Teele Tarkmees, Elis Ignatovitš, Anton Enn 4. klassist ning Liise Lindau 9. klassist. Tänuks sai iga laulja punapõskse õuna ja rõõmsa šokolaadist pühadejänku. žürii andis välja mitu eripreemiat: Maarian Vammus (lihtne ja selge esitus), Andreas End (väga ilmekas esitus), Ingrid Kuivjögi (südamlik, armas esitus), Liise Lindau (vanema vanuserühma julge esineja) ning valis välja ka need 5 lauljat, kes esindavad Lümanda kooli 14. aprillil toimuval Rannalapse laulukonkursil Salme Rahvamajas. Nendeks osutusid Joonas Saarela, Markus Asuja, Maarja-Rebeca Luhtaru, Marielle Tints ja Anton Enn. Palju õnne ja okas kurku! Ilusat kevade jätku ja linnulaulu kõikidele lauljatele ning kuulajatele!

Õpetaja Karin Pulk