Lõppes Tipa Tapa jalgpalliturniir

Kolmest etapist koosnev saalijalgpalliturniir Tipa Tapa 1.-5. klasside õpilastele lõpetas hooaja 17. aprillil Kuressaare Spordihoones. Kokku osales 15 kooli, 6 võistkonda meistriliigas ja 12 kooliliigas. Lümanda noored jalgpallurid mängisid kooliliigas. Kooliliigas tuli kokku 11 mängu. Lümanda võitis 7, kaotas 3 ja sai 1 viigi. Kokkuvõttes saavutati tihedas konkurentsis 5. koht. Meid edestasid Kärla, Aste II, Kaali ja Salme koolid. Turniiri parim väravakütt lõi kokku 22 väravat. Meie parim oli Eke Tarkin, kes lõi vastasele 15 väravat, Artur Teller 10, Karl Priido Hoogand 3, Sander Kallas 3, Markus Asuja 2 ja Tõnis Reitalu 1 värava. Veel osalesid Joosep Lindau, Kaur Robin Vaher, Arthur Raun ja Hendri Lindau. Õpilasi treenis Sander Viira.

Õpetaja Urve Vakker