Lümanda Laululind 2018

4. aprillil toimus meie koolis kontserdi Lümanda Laululind 2018 eelvoor koolilastele. Taoline kontsert toimus juba 21. korda. Osavõtjaid oli algselt registreerunud 18, kuid haiguse tõttu jäi osavõtjaid 13. Kõige arvukamalt oli esindatud 3. klass (5 lauljat) ja 2. klass (4 lauljat). Veel oli esindatud 1. klass (3 lauljat), 4. klass (1 laulja). Iga laulja esitas ühe laulu ja žürii valis nende hulgast välja 5 kõige tublimat, kellel on au esindada meie kooli lauljaid piirkondlikul lauluvõistlusel Rannalaps. Rannalapse kontsert toimub Mustjala Kultuurimajas 28. aprillil, kuhu on oodatud kõik kuulama ja kaasa elama. Meie laululastest saab seal kuulata 4 lauljat (Joonas Saarela, Ingrid Kuivjõgi, Marielle Tints, Friida Põld). Mia Maastik osaleb erandina Kuressaares piirkondlikul kontserdil. Aitäh kõigile tublidele lastele ja emadele-isadele, kes aitasid ning toetasid lapsi laulude õppimisel! Ilusat kevade jätku ja lauljatele okas kurku!

Muusikaõpetaja Karin Pulk