M. Jõgi võrkpalliturniir noormeestele

M. Jõgi noormeeste turniiril 2. aprillil oli klass omaette Leisi Keskkooli esindus. Neile kaksikvõit. Toivo Lepa poolt juhendatavas I võistkonnas mängisid Lauri Lakkur (oma võistkonna parim), Raigo Lorius, Siim Sarapuu, Johann Mattias Humal, Jüri Valt ja Karoli Mägi. 2. koha võistkonna parim oli Mark Jake Buchwald. 3. koht Kärlale, nende parim Regor Konts. Lümandal tuli leppida peale tasavägist mängu ja kaotust naaberkoolile 4. kohaga. Meie parim Kristo Ninn, mängisid veel Eva Ratas, Kerli Kask, Gert Lonks, Rando Tarkmeel, Joosep Lonks ja Mark Lonks. 5. koht Astele, parim Sass Kesküla, treener Cristin Lepp. Loodame, et lumi kavatseb ikka ära minna ja kuu aja pärast kohtume taas Lümandas. Siis juba jalgpalliväljakutel, et selgitada selle aasta parimad jalgpallikoolid. Tiitlit kaitsevad Salme poisid ja SÜG-i tüdrukud.

Õpetaja Urve Vakker