Maakondlik näitemängupäev

28. märtsil osalesid 2. klassi õpilased Kuressaare Nooruse Koolis toimunud maakondlikul näitemängupäeval. Esitusele tuli kümme eriilmelist näidendit 1.-9. kl õpilaste esituses. Meie 2. kl õpilased esitasid näidendi “Printsessi sünnipäev”. Noorte näitlejate rollis astusid üles Adele Soome (peaosa), Kaarel Johannes Gerndorf, Orm Hindrik Hoogand, Kaspar Kallas, Liisa Kallas, Ergo Kreek, Mia-Triin Kütt, Voldemar Põld, Alma Tarkmees ja 4. klassist Elsa Põld. Näidend kandis õpetlikku sõnumit lubaduste täitmisest ja andis meie õpilastele rikastava kogemuse esineda saalitäie publiku ees. Näidendi oli lavale sobivaks mugandanud ja lastele selgeks õpetanud klassijuhataja Terje Kaskmäe. Jääme põnevusega ootama teie järgmisi ülesastumisi teatrilavadel!

Kairit Kiisla
õppejuht ja õpetaja