Maakonna meistrivõistlused jalgpallis

30. aprillil toimusid Lümandas maakonna meistrivõistlused jalgpallis.

Meie kooli neidude võistkond kaitses tiitlit ja tuli teistkordselt MAAKONNA MEISTRIKS.

Naiskonnas mängisid: Laura-Maria Jõgi, Marie-Elis Kuivjõgi, Kätlin Kask, Kristel Tikerperi, Kertu Tuuling, Kairi Rakaselg, Sandra Mõttus.

Tütarlaste turniirist võttis osa 10 naiskonda ja noormeestel 11 meeskonda. Oma alagrupist võitsid edasipääsu ka meie poisid ja finaalis saavutati 4. koht. Esikoha saavutasid Kuressaare Vanalinna Kool, teise Leisi ja kolmanda koha Kuressaare Gümnaasium.

Meie meeskonnas mängisid Hardo Niit, Mark Kiks, Andre Treirat, Martin Mägi, Aleks Teller, Robert Suurna, Anti Väli ja Ainar Treirat.

Kohtunikena aitasid kaas treener Arli, meie kooli vilistlased Kaarel Mai, Kuldar Kallas, Andri-Sten Tõru ja õpilased Helena Lindau ja Andra Kuivjõgi.

Õpetaja Urve Vakker, treener Arli Saar