Matsalu loodusfilmide festival

Reedel, 30. septembril külastasid 7.-9. klassi õpilased Mihkli Talumuuseumi, et ühiselt saada osa 20. Matsalu loodusfilmide festivalist (MAFF). Koos sai vaadatud loodusfilmi “Metsikud mesilased”, mis tunnustati festivali žürii poolt auhinnaga “Parim operaatoritöö”. Filmi vaatamise tegi eriti hubaseks Mihkli Talumuuseumi juhataja Kristi Hintsi sõbralik vastuvõtt, kes õpilastele ka sooja taimeteed pakkus ning õpilastelt filmi põhjal tähelepanuküsimusi küsis. Lisaks said õpilased filmijärgselt kuulata ka mesinik Ergo Oolupi mõtteid vaadatud filmist ning põnevaid teadmisi mesinike elust ja olust. Huvilistel oli võimalus uurida ka muuseumis ajaloolisi mesiniku töövahendid. Aitäh kõigile kohalolijatele ühe meeleoluka filmipärastlõuna eest!

Sirje Lulla
õpetaja