Mereteemaline raamatunäitus ja karneval

16. -20. novembrini oli kogu kooliperel võimalus tutvuda erinevate mereteemaliste raamatutega, mille oli pilkupüüdvaks näituseks üles seadnud Taritu raamatukogu juhataja Urve Vakker. Oli teatmeteoseid, nii kirjanduslikke kui tõsielul põhinevaid juturaamatuid.

20. november oli mereteemalise karnevali päev. Kes soovis, võis juba hommikul stiliseeeritult kooli tulla. Keskpäeval algas kooli saalis karneval ühislauluga „Ma vaatan paadist kiikriga”. Selle järel esitasid klassid oma mereteemalisi etteasteid. Oli laulu, tantsu, näitemängu. 3. klassi õpilane Karl Markus oli lausa ise selleks puhuks väikese näitemängu kirjutanud. Õpetati ja mängiti koos ka mõnda uut seltskonnamängu.
Urve Vakker oli raamatunäituse põhjal ette valmistanud viktoriini, mida siis meeskonnad üheskoos lahendasid. Kokkuvõtteid tehes kiitis viktoriini koostaja meie tublisid ja tarku lapsi, kes teadsid päris palju õigeid vastuseid. Võidukad olid Mihkli ja Stiiveni meeskonnad.
Karnevali lõpus said soovijad tantsu vihtuda koolidiskol, kus muusikat valisid Stiiven ja Lisett.
Aitäh kõigile, kes end sel päeval stiilipäraselt kostümeerisid ja karnevalil toredaid etteasteid esitasid! Suur tänu Taritu raamatukogule ja Urve Vakkerile toreda koostöö eest!

Huvijuht Reet Laht