Minifirma reis Kuressaarde

Minifirma reis Kuressaarde

Reedel, 1. aprillil istusime lõunast nelja ettevõtliku noorega bussi. Teele Tarkmees, Tuuli Tarkmees, Tuulika Väli ja Ingrid Kuivjõgi on esimest aastat oma minifirma “Imehaldjake” omanikud ning see paaritunnine reis kulus nii lõbutsemisele ja lõõgastumisele kui ka oma toote tutvustamisele.

Esimene külastustkoht oli meil WOW elamuskeskus, kus võttis meid vastu asutuse juhataja Kädi Aeg. Ta tutvustas kogu maja ja rääkis, kuidas ja millest kogu asi alguse sai. Peale tutvustust said tüdrukud iseseisvalt tutvuda kõikide elamuskeskuse atraktsioonidega.

Teiseks peatuspaigaks oli Kuressaare kesklinnas asuv öko niššipood Saarte Sahver. Omanik Lii Kirves tutvustas oma ettevõtet: kuidas algas, mis olid raskused, mis rõõmud, kuidas on ettevõte aja jooksul muutunud jne. Lii andis tüdrukutele palju erinevaid ideid, kuidas nad oma ettevõtet saaksid edasi arendada ning ka palju uusi äriideid!

Mõlemad asutused pakkusid võimaluse meie minifirmadel oma toodetega nende juurde müüma minna 🙂

Teele Tarkmees: “Mulle meeldis reis. Sain teada asju firma pidamise kohta ja turunduse kohta.“

Ingrid Kuivjõgi: “ Meie õppereis oli põnev, saime teada palju turunduse ja meeskonnatöö kohta, saime ka paar soovitust tulevikuks. Meil oli tore ja saime ka WOW keskuses seigelda.”

Juhendaja Anni Roost