Näitemängupäev koolis

Kolmapäeval, 27. märtsil sai teoks ülekooliline näitemängupäev. Publiku ette astusid kõik õpilased 1.-9. klassini. Oli vahvaid rollilahendusi, huvitavaid kostüüme ja väga häid näitlejaid. Meie näitemängupäeva muutis eriliseks see, et nii mitmedki juhendajad olid nähtud etendused kas ise kirjutanud või oma klassile sobivaks kohendanud. 6. klassile oli näidendi kirjutanud lapsevanem Marju Zirk. Kogu ürituse võttis kokku heatahtlik ja sõbralik žürii, kes leidsid igas näitemängus mingi toreda iva. Nende otsusel lähevad Lümanda Põhikooli maakondlikule algklasside ja põhikoolide näitemängupäevadele esindama 3. klass etendusega “Isevärki koolitund” ja 7. klass oma kolme lühilooga. Meie näitemängupäev läks korda ja rahvusvaheline teatripäev sai vääriliselt tähistatud! Aitäh kõigile tegijatele!

Huvijuht Reet Laht