Noormeeste juubelituur peetud

15. M. jõgi maakoolide võrkpalliturniirid on peetud. 4. aprillil toimus noormeeste osavõistlus. Peale traditsioonilist avatseremooniat ja mälestushetke võis spordivõistlus alata. Kohal oli viis võistkonda maakonna koolidest ja päeva lõpuks oli paremusjärjestus selge.
Kõige kindlamat mängu ja tehnilist taset näitasid treener Asko Esna kasvandikud Kärla koolist, neile kindel võit. Võistkonnas mängisid Sander Õispuu, Karl-Erik Tänav (võistkonna parim), Joosep Leemet, Mattias Andreas Kaerma, Kaisa Tänav, Anete Antsaar ja Susann Marell Mehine. Leisi Keskkool saavutas 2. koha, meeskonnas mängisid Mihkel Villsaar (parim), Marko Leiman, Lauri Lakkur, Johann Mattias Humal, Markkus Erin-Uussaar, Ats Rosenfeld ja Siim Sarapuu. 3. koha heitlusest väljus võitjana Lümanda Põhikool, õpetaja Urve Vakker, meeskonnas lõid kaasa Stiiven Sirgo, Karl-Alder Kuivjõgi (parim), Sander Lonks, Kristo Ninn, Mihkel Kiks, Sander Suurna ja Egert Oll. 4. koht Kahtla Lasteaed-Põhikool, õpetaja Indrek Rüütel, parim Uku Pärtel Rand ja 5. koht Valjala Põhikool, õpetaja Andre Kuntsel, parim Karl Lember. Tänud kõigile: sponsorile Kuressaare Audi, kohtunikele ja kokatädidele. Tore võistlus taas seljataga ja aeg valmistuda jalgpalli meistrivõistlusteks, mis toimuvad Lümandas esmaspäeval, 2. mail.

Õpetaja Urve Vakker