Nutivaba päev telefoni auks

Teisipäeval, 7. märtsil tähistasime koolis päeva, mil 1876. aastal patenteeris A. G. Bell telefoni. Koolimaja muutus suureks näituseplatsiks (ja jäi seda kuni nädala lõpuni), kus olid uudistamiseks väljas kõikvõimalikud vanad telefonid – kettaga telefonid, juhtmevabad lauatelefonid, antenniga mobiilid, taksofon jne. 9. klassi õpilane Rego esitles oma mobiiltelefonide kollektsiooni, mis peamiselt koosnes vanadest nupuga Nokiatest.

Lisaks olid koridorides ja loodusõpetuse klassis mängulauad Uno, trips-traps-trulli ja teiste mängudega. Nutiseadmed olid kõik peidus, ka õppetöös ei olnud neid sel päeval tarvis. Õpilasesinduse hinnangul oli meeleolukas sündmus, mis tasub kordamist, kuid siis juba uute tegevustega vahetundide sisustamiseks. Suur tänu kõikidele, kes meie nädalat vanade telefonidega rikastasid!

Liise Kukk
Õpetaja ja õpilasesinduse eestvedaja