Õpetajate päev

Reedel, 2. oktoobril tähistasime õpetajate päeva. Traditsiooniliselt olid selle päeva õpetajateks 9. klassi õpilased. Hommik algas piduliku aktusega, kus direktor Liia Raun andis võimu üle selle päeva koolidirektor Sander Suurnale. Järgnesid klasside etteasted. Kõik esinemised olid nauditavad ja korralikult ette valmistatud. Aktuse tegid eriliseks 3. klassi Adeele klarnetimäng ja 9. klassi Gerli soololaul, mida ta ka ise klaveril saatis. Aktust juhtis kindla käega Lisett. Seejärel suunduti koolitundidesse. Päeva lõpus toimus ka 9. klassi õpetajate tund õpetajatele, mis oli kõigile paras katsumus. Ja oligi aeg võim tagasi küsida. Tänutäheks toreda päeva eest premeeriti üheksandat klassi kokatädi Kati poolt valmistatud tordiga, mis maitses hästi.

Merilin:
Mulle meeldis õpetajate päev. Ei meeldinud, et 1. klass kohvitassi teritas harilikku, kui ma korra klassist väljusin. Tore päev, aktus meeldis. 6. klass ei tahtnud eriti luuletust õppida, aga saime hakkama.
Stiiven:
Päris lõbus oli ja sain aru, et õpetaja töö polegi nii lihtne. Arusaamatuks jäi see, miks õpetajate tunnis õpetajad käitusid nii lapsikult. Kas me oleme ka sellised?
Jaanika:
Mulle väga meeldis see päev ja see oli väga lõbus kogemus. Aga õpetajaks saada ma küll ei taha. Teised koolilapsed olid väga tublid ja kuulasid meid enam-vähem korralikult.
Karl-Alder:
Õpetajate päev oli tore, mulle meeldis. Õpilased käitusid paremini, kui oleks osanud loota. Kui oli mingi väike probleem, siis saime selle lahendatud. Tund õpetajatega oli tore ja lõbus.
Kristin:
Väga lahe oli. Õpilased küll eputasid pire, kuid see oligi kirss tordi peal, kuna siis saigi neid korrale toodud. Õpetajate tund oli kõige hullem. Kuid see oli väga tore päev ning see võiks veel korduda!

Pildil on Karl-Alder Kuivjõgi õpetamas 4. klassi.