Õpetajate päev 2013

Reedel, 4. oktoobril tähistas koolipere õpetajate päeva. Hommik algas aktusega, mille avas meie mudilaskoor oma toredate lauludega. Kõik klassid olid ette valmistanud väikesed, aga meeleolukad etteasted õpetajatele.
9. klassi õpilane Kairi Rakaselg pidas kõne ja direktor Liia Raun andis peale väikest teadmiste kontrolli üheks päevaks võimu 9. klassile. Seejärel algasid koolitunnid, kus õpetajaametit said proovida needsamad üheksandikud. Ka õpetajad olid selleks päevaks väikese esinemise ette valmistanud. Teisel vahetunnil oligi õpilastel võimalus kuulata ja vaadata õpetajate kandleansamblit „Kui mina alles noor veel olin“ muusikalise etteastega „Esimese klassi õpilane“. Õpetajate tunnis tuli etteantud materjalidest valmistada torn. Võitis kõige kõrgema torni ehitanud meeskond. Päev lõppes üheksandikelt võimu tagasi võtmisega. Aitäh 9. klassile ja nende klassijuhatajale Janno Tuulikule toreda päeva eest!