Õpetajate päeva tähistamine

Reedel, 3. oktoobril 2014 tähistasime õpetajate päeva. Hommik algas piduliku aktusega kooli saalis, kus direktor Liia Raun andis üheks päevaks võimu 9. klassile ja uuele direktorile Laura-Maria Jõgile.

Järgnesid mudilaskoori ja klasside esinemised. Oma uute klassijuhatajate abiga olid õpilased vahvad etteasted selgeks õppinud. Õpetajaid tänati ka kaunite sügislilledega.Aktust juhtis uus õppealajuhataja Marie-Elis Kuivjõgi. Tore oli ka see, et meie aktust austasid oma kohalolekuga endised õpetajad Hermilde Part ja Helve Teern. Aktuse lõppedes suunduti tundidesse, kus õpetajateks 9. ja 8. klassi õpilased.  Päris õpetajatele anti sel päeval puhkus, aga ega nad ei saa siis  rahulikult õpetajate toas istuda.

Õpilasperele oli ette valmistatud üllatusesinemine. Nimelt loodi selle päeva auks õpetajate rahvatantsurühm Raunjalake, kes esitas kooliperele 2 rahvatantsu „Oige ja vasemba“ ning „Kaera-Jaan“. Viimase tantsu lõputuurideks oli tantsupõrandal kogu koolipere. Parajaks pähkliks uutele pedagoogidele oli õpetajatele ette valmistatud kehalise kasvatuse tund. Neid ulakusi ja korrarikkumisi, mis ette võeti!

Aga lõpp hea, kõik hea! Päev lõppes võimu tagasiküsimisega ja 9. klassi tänamisega suurepäraselt korraldatud õpetajate päeva eest! Aitäh kõigile tegijatele!

Huvijuht Reet Laht