Õpioskuste olümpiaad

Neljapäeval, 15. märtsil sai teoks koolisisene õpisokuste olümpiaad, mis on muutunud juba traditsiooniliseks III veerandi lõpuürituseks ja on pühendatud emakeelepäevale. Võistlus toimus kolmes vanuseastmes, kus kapteniteks olid Eva Ratas, Kerli Kask ja Kristo Ninn (1.-3. klass); Laura-Maria Jõgi, Marie-Elis Kuivjõgi, Tenno Kaskmäe, Lisett Nurja ja Karl-Alder Kuivjõgi (4.-6.klass); Sandra Mõttus, Hardo Niit, Andre Treirat, Kertu Tuuling, Ainar Treirat (7.-9. klass). Päeva jooksul tuli viies erinevas valdkonnas lahendada ülesandeid, kasutades teatmeteoseid, stende; kuulata erinevaid linnulaule, määrata puuoksi, meisterdada lambaid jmt. Kõik osalenud õpilased olid väga tublid! Pingelise võistluspäeva lõpuks selgusid ka parimad lahendajad:

1.-3. kl I koht Eva Ratas, Martin Trumann, Liisu Lilles, Rando Tarkmeel

4.-6. kl I koht Marie-Elis Kuivjõgi, Stiiven Sirgo, Lauri Trumann

7.-9. kl I koht Hardo Niit, Kairi Rakaselg, Anti Väli, Martin Mägi

Traditsiooniliselt olid auhinnaks puuviljad, sest aju vajab ju turgutust vitamiinide näol.

Aitäh ürituse idee autorile õpetaja Liia Raunale ja seekordsele peakorraldajale õpetaja Tiina Niidile! Meie päev läks korda!