Playback ja jäljendusvaadend

Reedel, 8. veebruaril toimus koolis Playback, kus saime nautida erinevaid jäljendatavaid numbreid 1.-9. klassini. Seekord oli kohal ka žürii, kelle ülesandeks oli välja valida esinejad maakondlikule jäljendusvaadendile. Žürii koosseisus Eva Ratas, Marie Köster, Maret Metsmaa ja Kristi Tuuling valisid välja 3. klassi Buratino “Arvutihullulaulu”, 4. klassi Waterline “Jedward” ja 6.-9. klassi ühistöö Toni Basil “Hey, Mickey”.
Kolmapäeval, 13. veebruaril esindasid eelpool mainitud grupid meie kooli maakondlikul jäljendusvaadendil, mis sel aastal toimus Kuressaare Gümnaasiumis. 3. klassi kava Buratino “Arvutihullulaul” saavutas oma vanuserühmas 2. koha. Sama grupi liige Mia Maastik pälvis selles vanuserühmas staari eripreemia. Ka meie teised grupid olid väga tublid ja esinesid vahvalt!

Aitäh kõigile tänu kellele kaks toredat üritust said teoks!

Huvijuht Reet Laht

Pilte maakondlikust jäljendusvaadendist saate vaadata siit: