Poiste nädal ja isadepäev

Novembrikuu esimene nädal oli meie koolis poistele pühendatud. Nädala jooksul said poisid toimetada köögis, panna end proovile (paber)lennuki konstrueerimises ja selle lennuvõime katsetamises, tutvuti uute soengutrendidega ja saadi uusi nippe oma välimuse eest hoolitsemiseks. Tüdrukute osaks sel nädalal oli välja selgitada kooli džentelmen ehk siis kõige viisakam, sõbralikum, hoolivam noormees. Reedesel kogunemisel jagus hulgaliselt auhindu kõikidele tublidele noormeestele, kes õpilasesinduse tüdrukute poolt pakutud tegevustest osa võtsid. Kooli viisakamaks poisiks nooremas astmes sai Richard Valge 3. klassist ning kooli džentelmeniks valiti Karl-Alder Kuivjõgi 9. klassist.

Poiste nädal kulmineerus isadepäeva peoga reede õhtul. Saali kogunes hulgaliselt isasid, lapsi ja muidu toredaid inimesi, et üheskoos nautida SÜG-i teadusteatri etendust. Etendus oli hoogne ja põnev. Julgemad pealtvaatajaid said ka ise katsetes osaleda.
Peoõhtu teises pooles esitasid meie oma kooli õpilased temaatilise tervituskontserdi isade auks. Oli laulu, pillimängu, kaunist luulet. Esinejaid 1. kuni 9. klassini.
Peoõhtu lõppedes suunduti kohvikusse, kus oli rikkalik valik emade ja kooliõpilaste poolt valmistatud hõrgutiste valik. Tublideks teenindajateks 7.-9. klassi õpilased. Üheskoos kohvikus mõnusalt veedetud aeg läks kiiresti ja oligi aeg end koduteele seada. Meie isadepäeva õhtu läks igati korda! Aitäh kõigile osalistele, kes meie poiste nädala ning isadepäeva meeleolukaks ja meeldejäävaks muutsid!

Huvijuht Reet Laht