Poiste nädal

6.-10. novembril toimus koolis poiste nädal. Esmaspäeval oli stiilipäev. Sel päeval said poisid kanda erinevaid stiilseid peakatteid, et silma paista. Teisipäev oli kokkamise päev. Poisid said oma kätega valmistada hamburgereid. Neid oli õpetamas Viking Burgeri omanik kokk Kristo Putnik, kes väga kiitis meie asjalikke ja toimekaid poisse. Kolmapäev oli osavuspäev, kus tüdrukud selgitasid välja parimad “nokkijad”. Neljapäev oli disc-golfi tutvustamise päev. Kogenud disc-golfi mängijad Andres Ramst ja Priit Suluste tutvustasid uut spordiala. Reede oli pidupäev – kõik poiste nädalal osalejad said väikese meenega tänatud. Õhtul toimus kooli saalis isadele pühendatud peoõhtu, kus külaliseks oli riigikogulane Enn Eesmaa. Samuti sai peol kuulata väikest kontserti, meisterdada isadele kingitusi, osaleda meeleolukates teatevõistlustes. Ja loomulikult ei puudunud meie peoõhtult kohvik, kus sai nautida maitsvaid küpsetisi. Aitäh kõigile osalejatele ja tegijatele!

Huvijuht Reet Laht