1930. aasta koolilõpetajad

1930. aasta koolilõpetajad

1930 IV klass Ludvig Abrak Mihkel Kiil Rudolf Kraun Jaan Meius Hermann Mihkelson Mihkel Selberg Endel Soon Juulie Alrek Kristine Arek Adeele Ausmees Ida Hint Angelina Kuusk Amilda Leps Salme Nõulik Julie Paju Alviine Paletski Marie Rand Hilda Sulg Ellen Tasa 1930 VI klass Arnold Hirs Arnold Kadarik Nikolai Käsk Aleksander Laht Ermann Sepp Osvald Tark Melanie Grum Linda Kaar

1929. aasta koolilõpetajad

1929. aasta koolilõpetajad

1929 IV klass Enda Arukäe Ella Jasner Elise Jõgi Anne-Loore Kuus Ljubov Maripuu Veera Maripuu Rosalie Lemmik Lilli Pannel Viia Poopuu Rosalie Siim Sohvie Teäär Pauline Uus Eduard All Jakob Jasner Eduard Paju Harri Puss Arnold Pust Eduard Põldson Villem Roos Peeter Triipan Eduard Väli 1929 VI klass Elvine Sepp Ella Ustel Leida Valge Sohvie Mets Jakob Arm Ilmar Lääs Eduard Kraun Heino Kuivjõgi Eduard Nurja Adolf Paju Arnold Part Harald Sulg Arnold Triipan Alfred Õige Arnold Valge

1928. aasta koolilõpetajad

1928. aasta koolilõpetajad

1928 IV klass Leida Hohensee Eliise Kuivjõgi Linda Kaar Elise Kapp Amanda Kuus Ida Lustlik Linda Mihkelson Adele Pust Ida Paju Ida Rand Aino Tõsine Salme Tõsine Aline Treirat Alma Tuum Olga Üksti Viia Vaha Arnold Hirs Meino Meier Alder Puss Hermann Sepp Hermann Soon Hermann Vakker Richard Abrak Arnold Himmist Nikolai Käsk Bernhard Kuivjõgi Leopold Kraun Jakob Pank Eduard Saks Osvald Tark Heinrich Tõsine Oskar Sepp 1928 VI klass Pauline Arukäe Emmi Lang Oskar Haab Alma Toop Peeter Laht Eduard Pütt Eduard Treirat Rudolf Ratas <Tagasi

1927. aasta koolilõpetajad

1927. aasta koolilõpetajad

1927 IV klass Marie All Linda Edal Marie Kraun Johanna Meius Sohvie Mets Ella Paju Rosalie Selberg Selma Toop Antonie Tilt Emilie Roos Ludvig Arg Konstantin Hint Mihkel Hints Edmund Kaar Hermann Klook Heino Kuivjõgi Eduard Nurja Arnold Pank Harald Sulg Hermann Tamm Arnold Triipan Aliide Arokäe Adele Aus Rosalie Hannus Nelli Himmist Anna Kraun Ida Reima Elvine Sepp Erna Sepp Helmi Soon Adele Saks Helene Toom Ella Trei Ella Ustel Emilie Varjas Elvine Vahter Al-der Armvert Bernhard Hoid Arnold Kadarik Eduard Kraun Bernhard Liiv Ilmar Lääs Leopold Nurja Eduard Nõulik Adolf Paju Arnold Part Leonhard Raun Berhard Saar Oskar...

1926. aasta koolilõpetajad

1926. aasta koolilõpetajad

1926 IV klass Johannes Anger Pauline Arukäe Joselvine Haavik Henni Hohensee Oskar Kepp Eduard Kiil Ella Klook Ella Kuusk Eliise Link Arnold Nõulik Al-der Paju Leo Pust Eduard Põld Kristine Roost Alma Toop Ernst Huum Sonja Aulik August Edal Oskar Haab Linda Hannus Selma Himmist Bernhard Hirs Aino Kilk Aliide Kraun Emma Lang Ella Leps Marie Ninn Arnold Paju Eduard Pütt Mihkel Rand Rudolf Ratas Amilde Roost Alviine Roost August Sepp Hugo Sepp Emilie Tapu Evert Tilt Elviine Teern Viia Toop Alfred Õige 1926 VI klass Linda Hirs Aleksander Kuuseok Elisaveta Kuus Ludvig Tamm

1925. aasta koolilõpetajad

1925. aasta koolilõpetajad

1925 IV klass August Helm Osvald Himmist Johannes Hint Richard Hint Arnold Kaar Leida Kana Pauline Keidong Ludvig Kapp Leida Kiil Ludvig Kiil Linda Kraun Rosalie Kraun Leonhard Lonks August Kuivjõgi Aliide Meister Heino Meister Niina Niit Rosalie Paju Ksenja Puss Hermann Sepp Ella Sigus Alma Treirat Elviine Treirat Linda Treirat Peeter Varjas Ella Vilson Rudolf Õige Alma Alrek Hermiine Haab Ida Helm Viktor Jasner Richard Kaar Hermiine Kapp Rudolf Kiil Ella Kuivjõgi Artur Kuldberg Hildegard Kuus Hermiine Nurja Ida Nurja Pauline Piip Al-der Sigus Johanna Soon Alma Talp Marie Teern Mihkel Toop Eduard Treirat Hermiine Tuum Mirjam Tuum Voldemar...

1924. aasta koolilõpetajad

1924. aasta koolilõpetajad

1924 IV klass Rosalie Kraun Linda Hirs Rosalie Paju Adele Paju Helmi Kapp Helmi Tark Ella Kupp Aleksander Kainel Minna Vilval Adeele Sepp Teodor Lina Erna Hohense Linda Kraun Alviine Roost Armilde Roost Osvald Sulg Linda Part Leida Kana Ida Randii Eliise Laht Vilhelmine Hirss 1924 VI klass Martin Ani Rudolf Reede Arnold Piip August Vakepea

1922 – 1923 aastate koolilõpetajad

1922 – 1923 aastate koolilõpetajad

1922 IV klass Aadu Hint Jakob Kaar Minna Kaar Rosalie Kupp Selma Läets Selma Nurja Helmi Triipan 1922 VI klass Aleksander Toop Peeter Toop Berhard Haab Nadezda Palts Alma Tõsine Marie Hints Aliise Roost Vjatšeslav Bobkovski 1923 VI klass Stefaniida Kuusk Leonhard Kann Eduard Kuus Adolf Hint

1896 – 1921 aastate koolilõpetajad

1896 – 1921 aastate koolilõpetajad

Peeter Süda, Aadu Nõulik, Julius Mälk, Johannes Tooms, Eduard Kallaste, Aleksander Kaar, Kristjan Part, Andrei Jõgi, Olga Jõgi, Mihkel Õnnis, Marie Tiipan, Aleksander Haab, Jakob Reht, Pauliine Triipan, Valdar Mälk, Julius Kütt, Mihkel Tarkmeel, Reedik Tarkmeel, August Mälk, Hermiine Terris, Jaan Himmist, Ludvig Oja, Anton Pust, Aleksander Kuldsaar, Jaan Pank, Julie Tõsine, Vilhelmine Leesi, Juuli Maripuu, Miina Tõsine, Mihkel Neps   This folder can hold whatever genres you write, but you want to distinguish it from any academic work that you might write and from other best website for assignment writing non-creative writing folders.

Toitlustamine

Toitlustamine   Söökla kontakt: 4576440 Kui õpilasel on erivajadused toidu suhtes, siis võtta ühendust klassijuhatajaga Söögivahetund:  peale 4. tundi, kell 11.45-12.00   Nädalamenüü E 05.01. – lihapallid, kartul, salatT 06.01. – makaronid hakklihaga, külm kaste, kakaoK 07.01. – hakklihasupp, sünnipäevatortN 08.01. – guljašš, kartul, toorsalatR 09.01. – kartuli-riisisupp, mannavaht piimagaE 12.01. – frikadellisupp, kohupiim keedisega            Pikapäevarühma menüü E 05.01. – sepik juustugaT 06.01. – moosisaiK 07.01. – kamaN 08.01. – kaerahelbepuderR 09.01. – võileivadE 12.01. – sepik juustuga   Nouns a noun is a word used to describe a person, place, thing, singular event, idea, and so on.