Projektipäev “Tean ise, mängin ise, laulan ise”

Reedel, 30. novembril said kokku Salme ja Lümanda Põhikooli 7.-9. klassi õpilased, et koos mängida kitarri ja laulda. Toimus projektipäev “Tean ise, mängin ise, laulan ise“. Päev algas meeleoluka sissejuhatusega, kus esinesid töötubade õpetajad ja Davier Anis kitarril. Kogu koolipere laulis laulu “Talve võlumaa“ ja sealt edasi algasid juba töötoad. Kolmes töötoas osales 46 õpilast ja 5 õpetajat. Töötubade läbiviijateks olid Kairit Sepp (laul), Toomas Tang (kitarr) ja Jaan Varts (kitarr). Päeva eesmärgiks oli tutvustada kitarrimängu ja laulmise algtõdesid, erinevaid õppimisvõimalusi Kuressaare Muusikakoolis ja erinevaid internetipõhiseid kursusi. Päeva kulminatsiooniks sai ühine lauljate ja kitarrimängijate esinemine, kus esitati kaks lugu: “Don´t Worry, Be Happy“ ja “Ojalaul“. Päev läks igati korda. Õpilased olid väga tublid ja töökad, nii nagu õpetajadki. Suured tänud kõigile, kes mõttega kaasa tulid, aitasid kitarride kohaletoomisega ja toetasid lapsi töötubades oma aktiivse kaasamängimisega. Kena jõuluaja algust kõigile ja ikka rõõmu südamesse!

Õpetaja Karin Pulk