Rõõmusõnumid joonistuskonkurssidelt

Tänavusele 21. Eesti koolilaste metsapostkaardi konkursile teemal “Jõulud metsas” laekus rekordarv ehk 4793 postkaarti. Zürii arvates oli väga raske valikut teha, kuid rõõm on tõdeda, et hääletusele valitud postkaartide hulgas on ka 3 Lümanda kooli õpilaste tööd. Nendeks on Mia-Triin Küti “Õige kuusk on leitud”, Alma Tarkmehe “Jõulud metsas” ja Elsa Põllu “Jõuluööl juhtub imesid”. Rahvahääletus kestab 26. novembrini aadressil https://www.loodusegakoos.ee/metsakool/konkursid/eesti-koolilaste-metsapostkaart-2023 Rahvahääletuse ja žürii punktide põhjal selguvad 36 pilti selleaastasesse RMK koolilaste metsapostkaardi komplekti.

Ajakirjade Täheke ning  Pere ja Kodu joonistusvõistlusele teemal “Mina ja Lotte” laekus 611 pilti üle kogu Eestimaa. Žürii valis välja 5 peapreemiat, 6 Tähekese preemiat ja 6 eriauhinda. Suured õnnitlused meie 3. klassi õpilasele Mirek Murekale, kes sai oma vahva pildiga Tähekese preemia ehk aastase Tähekese tellimuse. Jääme ootama detsembrikuu Tähekest, et vaadata sealt kõigi võidutööde pilte.