Saaremaa 51. laulupidu

28. mail 2016 osalesid meie õpilased Saaremaa 51. laulupeol, mis kandis pealkirja ,, Merel on sada südant”. Meie koolist oli kohal mudilaskoori “Villvallikad” lauljad 1.-4. klassini ja suuremad tüdrukud 5.-9. klassini lastekoori lauljatena. Lauljate saatjateks-õpetajateks olid õpetajad Kairit Kiisla, Terje Kaskmäe ja Tiio Penu.
Pidu algas rõõmsa rongkäiguga ja jätkus kontserdiga Kuressaare lossi hoovis. Peol olid esindatud kõik kooriliigid. Kohale oli tulnud ka külaliskoore ja puhkpillimängijaid mandrilt ning lausa Leedust. Esines ka rahvapilliorkester Õie Pärteli juhendamisel. Laulude teemaks oli peamiselt meri, loodus ja meie igapäevane elu. Peo kunstiline juht oli Mai Rand. Laule saatis saaremaine bänd ja puhkpilliorkester. Pidu oli väga meeleolukas, toredate laulude ja vahetekstidega.
Aitäh kõigile tublidele lauljatele ja õpetajatele, kes päevast osa said ning suur tänu meie kokatädile Katile, kes nii head ja maitsvad saiakesed ja võileivad kaasa pani.

Õpetaja Karin Pulk