Saaremaa Päike finaal

Teisipäeval, 23. mail toimus Arensburgi konverentsisaalis Saaremaa Päikese finaal. Üritus algas koolitustega, kus meile õpetati läbi mängu ja erinevate tegevuste, kuidas olla kindlam ja julgem. Koolituselt head juhised kaasa võetud ja kõhud täis söödud, oli aeg minna žüriile oma toodet tutvustama. Žüriile meeldis meie toode “Lõbusad seened” väga ning saime palju positiivset tagasisidet. Peale kõigi esinemisi alustas žürii arutelu. Senikaua vaatasime meie multifilme ja sõime puuvilju. Algas auhindade jagamine. Õnn soosis meid ka sellel korral ning tulime koju 2. kohaga, mille auhinnarahaks oli 300 eurot. Meie tiimi kuulusid: Uku Pärtel Rand Kahtla Lasteaed-Põhikoolist, Karl Henry Teär Kuressaare Vanalinna Koolist ning Eva Ratas ja Kerli Kask meie kooli 8. klassist.

Kerli Kask ja Eva Ratas 8. klassist