Sander Viira – treeneriks ka kodukoolis

12. septembril 2014, ülevabariigilisel tervisepäeval mängisid 1.-9. klasside õpilased  jalgpalli. Tööd alustas meie kooli endine õpilane ja väga tubli sportlane Sander Viira.

Sander lõpetas Lümanda  kooli 2005. aastal. Tema nimel on senini mitmeid poiste kergejõustiku rekordeid. FC Kuressaare regulaarsete treeningutega tegime algust, kui Sander oli 4.-5. klassi poiss. Nüüd on siis oma kandi mees treeneri rollis ja peale esimest tundi tõdes ta: “Rõõmus ja ärev oli tulla siia trenni andma. Samas kõik tuttav ja kodune, paljud nooredki tuttavad.  Lapsi oli palju ja tegid väga innustunult ja rõõmuga kaasa.“  Siinkohal täname ka meie eelmist treenerit Arli Saart, kellega koostöö sujus ja tema panus oli suur, et Lümanda õpilased on maakonnas jalgpallis väga edukad. Jalgpall on aastaid olnud meie õpilaste lemmikala ja see on kujunenud meie kooli sportlikuks kaubamärgiks. Liikumisaastasse  ja reipalt koolis olemisse on kooliperel oma tõhus panus antud. Septembrikuu  lõpus aga avame spordiselts SPORT, Lümanda valla ja paljude toetajate tõhusal koostööl ja kaasabil Lümanda keskusehoones oma jõusaali.

Õp Urve Vakker