Sisekergejõustiku meistrivõistlused

2. detsembril osalesid viis meie kooli õpilast noorte sisekergejõustiku meistrivõistlustel Kuressaares. Maakonna meistriks tuli ilusa 600 m jooksuga 8. klassi õpilane Liise Lindau. Liise oli kuulitõukes neljas, kolmanda kohaga sama tagajärjega (paremuselt teine katse oli konkurendil parem). Ka kõik ülejäänud meie osalejad, võitsid kohad esikolmikus. Rando Tarkmeel oli 600 m teine ja 60 tõkkejooksus kolmas, Gert Lonks 60 m tõketes teine ja kaugushüppes uue isikliku rekordiga neljandal kohal. Helina Tarkmeel saavutas nii 600 m jooksus kui ka kõrgushüppes teise koha. Kaili Lilles jooksis hästi 600 m, tasuks kolmas koht. Kokku osalesid erinevates vanustes, erinevatel aladel 11 kooli esindused. Tänud lapsevanem Terje Kaskmäele, kes juhendas ka õpilasi ja aitas transpordiga.