Sõbralaat ja playback

Reedel, 12. veebruaril tähistas koolipere saabuvat sõbrapäeva õpilaslaada, playbacki ning koolidiskoga. Hommikupoole olid koolisaalis üles seatud müügiplatsid, kus toimus kiire müümine-ostmine. Õpetajate poolt oli korraldatud heategevuslik loterii, kus iga loos võitis ning saadud tulu annetati Saaremaa Lemmikloomade Turvakodule. Laada lõpus toimus nö happy hour, kus langetati hindu kaupadel, mis olid veel müümata. Rahul olid nii ostjad kui ka müüjad!
Keskpäeval kogunes saali hulk rahvast, et nautida playbacki etteasteid. Toredaid jäljendamisi olid valmistanud õpilased esimesest kuni üheksanda klassini. Ka õpetajad olid oma etteaste kenasti selgeks saanud. Seekord sai publik oma lemmiku valida, kelleks olid 9. klassi õpilased oma Juss Haasma erinevate lugude jäljendamisega. Sõbrapäeva finaaliks oli koolidisko kogu kooliperele, kus oma lemmiklugusid sai tellida Stiivenilt ja Karl-Alderilt, kes olid selle peo diskoriteks.
Aitäh kõigile, kes selle päeva oma tegemiste ja toimetustega meeldejäävaks muutsid!

Huvijuht Reet Laht