Sõbralaat ja playback

Reedel, 13. veebruaril 2015 tähistas koolipere sõbrapäeva. Traditsiooniliselt toimusid sel päeval laat ja playback.

Hommikupoolikul oli koolimaja saal sagimist täis. Laudade taha olid sättinud end umbes kakskümmend müüjat, et oma toodangut kaaslastele pakkuda ja müüa. Oli maitsvaid küpsetisi, komme, limonaadi. Pakuti ka enda meisterdatud ehteid, sõbrapaelu, võtmehoidjaid jmt. Päris põnev oli jälgida toimuvat laadamelu ja kauplemist, mida jätkus kolmeks vahetunniks. Sel aastal oli uus asi laadaloterii, mida organiseerisid õpetajad. Loterii osutus nii populaarseks, et piletite müügis tekkis lausa järjekord ja juba teiseks vahetunniks olid kõik loterii auhinnad oma uued õnnelikud omanikud leidnud. Kogu loteriist ja müügiplatsidelt saadud tulu annetatakse MTÜ Saaremaa Lemmikloomade Turvakodule.

Lõunaks oli kooli saal sätitud algavaks playbackiks. Õhtujuht Laura-Maria Jõgi loosis esinejate järjekorra ja oligi aeg hakata nautima toredaid etteasteid. Sel aastal osales koguni 10 erinevat gruppi. Esinejaid oli valitud nii Eesti kui ka välismaa artistide hulgast. Muidugi osutus kõige popimaks Üllar Jörberg, keda jäljendati koguni kolmel korral. Veel nägime Jaan Tättet, Curly Stringsi, Taylor Swifti, lumekuninganna Elsat jt. Kogu saal elas esinejatele tormiliselt kaasa ja nautis igat etteastet.

Aitäh kõigile, kes vaeva nägid ja meie sõbrapäeva meeldejäävaks muutsid!

Huvijuht Reet Laht