Sõbranädal koolis

14. veebruar – sõbrapäev ja Playback

Kolmapäeval, 14. veebruaril tähistas koolipere sõbrapäeva. Avatud oli sõbra postkast, sõbrapuule sai riputada oma head soovid, usinamad kandsid oma riietuses punast. Koolipäeva lõpus koguneti saali, et üheskoos nautida playbacki etteasteid. Kõikidele etteastetele elati rõõmsalt kaasa. Maakondlikule jäljendusvaadendile said koguni 4 erinevat numbrit.

15. veebruar – 7. maakondlik jäljendusvaadend

Neljapäeval, 15. veebruaril läks koolist ligi 20 õpilast maakondlikule jäljendusvaadendile, mis seekord toimus Salme rahvamajas ja korraldajaks Salme Põhikool. 3. klassist osalesid Tuuli ja Teele Tarkmees, Alari Jõeäär, Tuulika Väli ja Anton Enn. Nemad jäljendasid Vanilla Ninja lugu “Club Kung Fu”. 5. klassist esines Adeele Enn soolo tantsunumbriga “Chandelier”. Tema saavutas oma vanuserühmas 3. koha. 6. klass koosseisus Helina Tarkmeel, Joosep Lonks, Marii Silts, Kaili Lilles, Kristi Tiitson, Maria Õunap esitasid Laura Printsi “Hey Kiddo”.
6.-8. klassi ühistööna oli valminud Village People “YMCA”. Selles numbris esinesid Marii Silts, Kristi Tuuling (asendas haigestunud Victoria Vihmani), Liisu Lilles, Liise Lindau, Edith Ly Lindau. Kogu päev oli väga äge ja ka meie kooli esinejad olid väga tasemel!

16. veebruar – sõbrapäeva laat

Reedel, 16. veebruaril sai teoks meie traditsiooniline sõbrapäeva laat. Oli väga mitmekesine kaupade valik ja ka müüjaid-ostjaid jagus. Õpetajad olid organiseerinud laadaloterii, millest saadud tulu ja ka laadapaltsi maks lähevad MTÜ Saaremaa Lemmikloomade Turvakodule. Oli tegus ja õpetlik päev kõigile osalejatele!

Huvijuht Reet Laht