Sõbranädal

14.-17. veebruaril tähistasime sõbranädalat. Sõbrapäeval, 14. veebruaril kandsime traditsiooniliselt punast riietust, täitsime usinasti sõbra postkasti, olime hästi sõbralikud ja rõõmsameelsed. Kindlasti aitasid selle kaasa kokatädide Kati ja Triin valmistatud maitsvad pannkoogid.

Sõbra postkasti sai täita toredate kaartide ja soovidega terve nädala jooksul. Nädala kestel vaatlesid klassikaaslased ja õpetajad üksteist ning reedel kuulutati välja „köikse söbralikum kaaslane oma klassis”. Tiitliomanikud: 1. klass – Eke Tarkin, 2. klass – Tuulika Väli, 3. klass – Kärt Tiitson, 4. klass – Sandra Argel, 5. klass – Helina Tarkmeel, 6. klass – Mark Lonks, 7. klass- Edith Ly Lindau, 8. klass – Artur Melnik, 9. klass – Egert Oll.

Reedel, 17. veebruaril pidasime sõbralaata, kus sai osta, müüa, tingida, loteriil võita. Oli vahvaid meisterdusi, maitsvaid küpsetisi, erinevaid loterii auhindu. Kogu loteriist ja laadaplatsi maksust saadud tulu, 121 eurot, annetatakse Saaremaa Lemmikloomade Turvakodule.

Sõbranädal kulmineerus playbackiga kooli saalis. Esindatud olid kõik klassikollektiivid nind ka õpetajad. Seekord valis žürii koosseisus Ulvi Põld, Marie Köster, Karl-Alder Kuivjõgi meie kooli maakondlikule jäljendusvaadendile esindama 3.-5. klassi kava. Samuti andsime võimaluse maakonda minekuks 5.-7. klassi etteastele. Hoiame neile siis pöialt!

Aitäh kõigile tublidele tegijatele, kes meie sõbranädala meeleolukaks muutsid!

Huvijuht Reet Laht