Sõbrapäeva tähistamine

14. veebruaril tähistas koolipere sõbrapäeva. Koolimaja oli kaunistatud punaste õhupallidega, kõik olid selga pannud mingi punase riietuseseme, avatud oli postkast. Sõbrapäevaks sai valmis ka kooli ajaleht Koolikas nr 2.

Pärastlõunal kogunesid huvilised kooli saali, et alustada playbackiga. Seekord olid laval viis erinevat kollektiivi, kelle esinemist publik marulise aplausiga toetas. Üles astusid Gerli Rakaselg; Liise Lindau ja Victoria Vihman; Sanna-Reesi Hoogand, Eva Ratas, Kerli Kask ja Kristo Ninn; Laura-Maria Jõgi ja Marie-Elis Kuivjõgi; Kertu Tuuling, Helena Lindau, Mailis Mägi, Liisa Kuusk, Sandra Mõttus, Hardo Niit, Mark Kiks, Andre Treirat, Ainar Treirat. Esinejad tegid etteasteid mõnuga ja ka publik nautis. Aitäh kõigile julgetele ja hakkajatele!

Sõbrapäeva lõppes laulumängudega.