Sõpruskohtumine sisekergejõustikus

23. jaanuaril toimus Mustjala koolis sõpruskohtumine sisekergejõustikus. Mustjala ja Lümanda koolile lisandusid sel õppeaastal ka Aste ja Kärla põhikoolid. See tihendas oluliselt konkurentsi ja suurendas aladel võistlejate arvu. Osalesid õpilased 5.-9. klassideni ehk 2005. kuni 2000. sünniaastatel sündinud õppurid.
Meie kooli esindasid 12 õpilast 4.-9. klassini. Võimalik oli osaleda viiel kergejõustiku alal ja korvpalli vabavisetes. Viimases osalesidki valdavalt meie õpilased. Vabaviskeid sai visata 1 min jooksul. Marii Silts ja Joosep Lonks olid oma rühmas parimad 6 tabamusega. Oma vanuserühmas said võidu Kaili Lilles (hoota kaugus 1.95), Helina Tarkmeel (hoota kolmik 5.62), Eva Ratas (kolmik 6.14; II koht Liise Lindau 6.22 ja kaugus 2.08), Joosep Lonks (kaugus 1.87), Markus Melnik (kolmik 7.09; II koht Kristo Ninn 6.38)), Liisu Lilles (klotsijooks 10,46 ja kõrgus 1.15). Ka kõik ülejäänud õpilased võistlesid hästi ja andsid endast parima: Sander Lonks, Juhan Tuulik, Victoria Vihman ja Kerli Kask. Järgmine sõpruskohtumine toimub kevadepoole Kihelkonnal, algklasside pallimängudes.

Õpetaja Urve Vakker