Huvitöö

Spordi ja huvitöö üritused 2011/12 õ.-a.

 

I POOLAASTA

Vaata ka:  II POOLAASTA

 

September

Tarkusepäev, esimene koolipäev 01.09.

Reipalt koolipinki 09.09.

Koolisisene taimeseade konkurss 12.09.

Huvijuhtide nõupidamine 15.09.

Tuule karikas 19.09.

Maakondlik taimeseade konkurss 22.09.

Looduskaitse 100 näitus 19.-23.09

Seenenäitus 26.09.

EKSL jalgpall 8.-9. kl P,T 28.09.

Folkloorikava „Jürist mihklini“ 29.09.

Loonal

 

Oktoober

Marjanäitus 03.10.

„Kohtume sügisel metsas“ 03.10.

Fotonäitus „Oi aegu ammuseid“ 04.10.

Õpetajate päev 05.10.

Kooli TOP 12.10.

Õpioskuste olümpiaad 5.-6. kl 13.10.

Folkloorikava „Jürist mihklini“ 13.10.

Kihelkonna k/m-s

„Hea toidu klubi“ 15.10.

spordiviktoriin veerandi lõpp

stiilipäev veerandi viimane päev

spordipäev

 

November

Poiste nädal 7.-11.11.

Isadepäev 14.11.

Kunstivikker Kärlal 15.11.

Karneval 25.11.

Tuule karikas 5.-7. kl 22.11.

Heategevuskontsert 27.11.

Tuleviku kompass 19.11.

 

Detsember

Maja kaunistamine koos dets 1. nädal

Solistide ja duettide konkurss KG-s 07.12.

Jõulurahu väljakuulutamine 13.12.

Advendikontsert kultuurimajas

Jõulupidu 21.12.

Heategevusprojekt Kuressaare Väikelastekodus 2. advent

 

II POOLAASTA


Jaanuar

Kooli sünnipäev  116 09.01

Lahtiste uste päev 09.01

Õpilasesinduse ajaleht Koolikas nr1 09.01

Etlejate konkurss (koolisisene) 19.01

Ujumine 2.-3. klass  alates 16.01

Algklasside spordipäev 27.01

Osav korvpallur  jaanuaris

EKSL jalgpall   jaanuaris

 

Veebruar

Etlejate konkurss (maakondlik) 01.-02.02

Sõbrapäev 14.02

Playback 15.02

Venekeelse isetegevuse festival 18.-19.02

Vastlapäev 21.02

Vabariigi aastapäeva aktus  23.02

Suusatamine  veebruaris

Koolikas nr 2  veebruaris

 

Märts

Laste Folklooripäev 01.03

M. Jõgi mälestusvõistlus võrkpallis maakoolide tüdrukutele  07.03

Sisekergejõustikuvõistlused 3.-4.kl 10.03

Õpioskuste olümpiaad (koolisisene) 15.03

Matemaatikavõistlus Känguru 16.03

Spordiviktoriin  III veerandi lõpp

Õpilaste näidendi esietendus märtsi lõpp

Koolikas nr 3  märtsi lõpp

Põhikoolide näitemängupäev 30.03

Laululinnu konkurss (koolisisene) märts

 

Aprill

M. Jõgi mälestusvõistlus võrkpallis maakoolide poistele 03.04

algklasside näitemängupäev 17.04

Koolipere  teatrireis aprill

Osav jalgpallur aprill

 

Põhikoolide jalgpallivõistlused 30.04

Lääne- Saaremaa  „Rannalapse laulud“  aprill

 

Mai

Orienteerumine Karujärvel 03.05

Heategevuslik teatejooks 03.05

Meisterdamise töötuba   mai

Tuule Grupi jalgpall II etapp 5.-7.kl 10.05

Tuule Grupi jalgpall II etapp 8.-9.kl 16.05

Emade päev  11.05

Kergejõustiku mitmevõistlus 8.-9.kl 12.05

Projektipäev Kiiremini, Kõrgemale, Kaugemale mai

Ed. Treirati sünniaastapäev 25.mai

Tänuüritus lastevanematele mai

Viimase koolikella aktus mai lõpp

Spordiviktoriin IV veerandi lõpp

 

Juuni

Vigurvänt 1. juuni

Koolipere projektipäev Hiiumaal  4. juuni

Lõpuaktus 15. juuni

 

 

^Algus

<Tagasi