Spordivõistlused koolis

Kevadeti on päris palju maakondlikke spordivõistlusi: erinevad jalgpalliturniirid, jooksu- ja kergejõustikuvõistlused. Ka koolis on lõppenud mõõduvõtmised kolmel alal: konkurss „Osav jalgpallur“, jooksukross ja kergejõustiku mitmevõistlus.
Konkurss „Osav jalgpallur“ on toimunud alates 2008. aastast ja sellest ajast on ka ühesugune arvestus. Paremus selgub nelja osavusala kohapunktide liitmisel. Et kogu kool teeb ühesuguseid harjutusi, siis on tulemused võrreldavad ja areng jälgitav läbi aastate.
1.-3. klassides võitjad uusi läbi aegade rekordeid küll ei püstitanud, kuid kõik sooritasid usinalt harjutusi. Kokkuvõttes olid parimad: tüdrukutest Kristina Vammus, Vanessa Vihman ja Kristi Malm ning poistest Kusti Väli, Richard Valge ja Artur Teller. Keskastmes oli kolmik Helina Tarkmeel, Victoria Vihman ja Kaili Lilles ning Gert Lonks, Mark Lonks ja Joosep Lonks. Helina uuendas rekordit žonglöörimises 90 korraga ja Gert slaalomi tulemust 17,27.
Vanemas rühmas sündis koguni kolm uut tipptulemust: Iris Piirsalu žonglöörimine 84 korda, Kerli Kask slaalom 18,41 ja Karl-Alder Kuivjõgi 15.18. Iris tuli kokkuvõttes 3. kohale, võrdselt jäid jagama 1.-2. kohta Lisett Nurja ja Eva Ratas. Karl-Alderile järgnesid kokkuvõttes Stiiven Sirgo ja Sander Suurna.

Kevadises jooksukrossis oli oluliseks muudatuseks, et 500 ja 1000 m läbimise ajad liidetakse kokku ja selle alusel selguvad kooli kiiremad õpilased. Seni pidasime arvestust samuti kohapunktide alusel. Vanuserühmade kaupa olid esikolmikud:
1.-3. klass
Kristina Vammus, Kärt Tiitson ja Tuulika Väli;
Juhan Tuulik, Eerik Raud, Richard Valge
4.-6. klass
Helina Tarkmeel, Kaili Lilles, Liisu Lilles
Rando Tarkmeel, Mark Lonks, Gert Lonks