Suur turupäev Kuressaares

Juba neljandat aastat valmistasid Lümanda kooli õpilased kodunduse tunnis õpetaja Kairit Kiisla ja kokk Kati Lindau käe all hoidiseid, et osaleda Kuressaares 10. septembril suurel turupäeval. Osalemine sai alguse projektist “Sirguvad söögisellid”. Seekord valmis neli erinevat hoidist: õuna-ploomimoos, õuna-kõrvitsa-porgandimoos, letšo ning marineeritud köögiviljad. Õunad-ploomid ja köögiviljad toodi kodudest. Kooli kokk Kati valmistas turule veel kaasa lihapirukaid ning 7.-9. klassi õpilased muffineid. Valminud tooted müüsid turul maha neli tublit tüdrukut: Edith Ly Lindau, Sanna-Reesi Hoogand, Kerli Kask ja Eva Ratas.
Saadud tulu eest ostetakse kooli kahele kunstiõpetuse ringile kogu õppeaastaks töövahendid.
Suur aitäh kõigile projektis osalenutele!

Õpetaja Pille Jõgi (Sirguvate Söögisellide projektijuht)