Taimeseade konkurss

12. septembril toimus koolis taimeseade konkurss teemal „Kosmos“. Teemavalik lähtus Saare maakonna selleaastasest konkursi teemast. Kokku osales 11 võistkonda kolmes vanuserühmas. Parimad seaded valiti õpilaste ja õpetajate hindamise tulemusena.
Noorema vanuserühma parimad: I koht Eva Ratas ja Kerli Kask; II koht Victoria Vihmann ja Liise Lindau; III koht Kristi Tuuling.
Keskmise vanuserühma parimad: I koht Maria Ahman ja Siljan Kasela; II koht Lisett Nurja ja Laura-Maria Jõgi; Laura Toomesoo.
Vanema vanuserühma parimad: I koht Kätlin Kask ja Kristel Tikerperi; II koht Kadi Kangur; III koht Kertu Tuuling ja Liisa Kuusk.

Maakondlikule konkursile 22. septembril SÜG-is pääsevad keskmise ja vanema vanuserühma võitjad: Siljan, Maria, Laura-Maria, Lisett, Kätlin ja Kristel.