TipaTapa jalgpalliturniir alustas 11. hooaega

Võrreldes eelmiste aastatega on lapsed jaotatud kooli- ja meistriliigasse. Tipa Tapa turniiril võtavad üksteiselt mõõtu Saaremaa ja Muhu koolide 1.–5. klasside jalgpallivõistkonnad. Läbi õppeaasta kestva turniiri võitja selgub aprillikuus. Uuendusena on turniiril kaks liigat – meistriliiga ja kooliliiga. Meistriliigas mängivad võistkonnad, kes tunnevad, et on valmis võistlema kõige kõrgema koha nimel. Kooliliigas võtavad mõõtu need, kes ei ole veel päris valmis esimeste kohtade nimel pingutama, aga tahavad osaleda, et hankida kogemusi ja julgust järgnevateks aastateks. Kooliliiga esimene etapp viidi läbi Muhu spordisaalis. Osales üheksa võistkonda – Muhu, Orissaare, Tornimäe, Kahtla, Kaali, Aste II, Kärla, Lümanda ja Mustjala. Liidriks asus Aste II võistkond, kes võitis kõik esimesed neli mängu. Kolme võiduga on teisel kohal Kahtla kooli võistkond. Kolmandat kohta jagavad Kärla ja Orissaare võistkonnad. Lümandat esindasid I etapil Muhus: Juhan Tuulik, Kusti Väli, Artur Teller, Eke Tarkin, Vanessa Vihman, Friida Põld, Sven Reonda, Karl Priido Hoogand ja Sander Kallas.

KOOLILIIGA:

MUSTJALA

MUHU

0

Meie mängud Muhus: ASTE II – LÜMANDA 2:0; Lümanda: Orissaare 1:3; Lümanda:Mustjala 3:0

TipaTapa jalgpalliturniiri korraldavad MTÜ Leisi Spordiselts ja MTÜ Saaremaa JK aameraaS.

Järgmine etapp toimub 20.-21. veebruaril 2018 Mustjalas ja Leisis.

Info: Meie Maa ja http://www.tipatapaturniir.eu/TIPA-TAPA-2018 vahendas Urve Vakker.