TipaTapa jalgpalliturniiri II etapp

2.-3. veebruaril jätkus Saaremaa TipaTapa jalgpalliturniir 2016. Turniiri II etapi võõrustajateks olid seekord Aste Põhikool ja Orissaare Spordihoone. Esimesel etapil tasavägiselt alanud turniir sai teisel etapil sarnase jätku ning kindlasti säilib pinge lõpuni. Punktivahed on väikesed ja väike vääratus võib saatuslikuks saada. Mängiti 35 mängu ning löödi 223 väravat. Astes tegid maksimaalse tulemuse (5 võitu) linna koolid – KVK ja SÜG, Orissaares Lümanda ja Orissaare I. Peale esimest etappi juhtinud Kahtla I võistkond pidi alla vanduma nii SÜG-ile kui KVK-le.

Turniiri seis

KVK – 27 punkti
SÜG – 27 punkti
Lümanda – 27 punkti
Orissaare I – 24 punkti
Kahtla I – 24 punkti
Valjala Välk – 21 punkti
Orissaare II – 15 punkti
Muhu I – 15 punkti
Muhu II – 14 punkti
Aste – 11 punkti
Kahtla II – 10 punkti
Tornimäe – 6 punkti
Valjala Vaprus – 6 punkti
Salme – 5 punkti
Kaali – 1 punkt
Kärla – punktita
Väravalööjate edetabeli tipus toimusid samuti muutused. Andero Kivi Kuressaare Vanalinna Koolist lõi vastaste väravavõrku koguni 25 väravat ja tõusis sellega tabeli etteotsa. Vanalinna Kool lõi vastaste väravasse 41 palli ja Orissaare I 40 palli.

Väravalööjate TOP 10

34 väravat – Andero Kivi (KVK)
26 väravat – Raigo Rei (Kahtla I)
20 väravat – Rando Tarkmeel (Lümanda)