Triobet Aastalõputurniir

Esmaspäeval, 21. detsembril toimus Tallinnas Kalevi Spordihallis Triobet Aastalõputurniiri 6. võistluspäev. Mõõtu võtsid Eestimaa maakoolid. Turniiril osales 9 võistkonda. Lümanda mängis tulevase võitja Salme Põhikooliga viiki (1:1, värav Stiiven Sirgo). Rõngu vastu viis Rando Tarkmeel meie kooli küll juhtima, kuid vastaste kaks väravat tõid meile kaotuse 1:2. Vara Põhikooliga oli mäng tasavägine ja mõlemad võistkonnad lõid kaks väravat (2:2, väravate autor Kristo Ninn). Saavutasime B alagrupis 3. koha. Lümanda Põhikooli au kaitsesid: Mihkel Kiks, Karl-Alder Kuivjõgi, Sander Lonks, Kristo Ninn, Stiiven Sirgo, Sander Suurna, Rando Tarkmeel, Joosep Lonks. Õpilasi treenisid õpetaja Urve Vakker ja treener Sander Viira.

Turniiri 1. ja 2. koht tulid nö meie alagruppi: esimene Salme, teine Rõngu ja kolmas Kalmetu Põhikool. Traditsiooniline Aastalõputurniir toimus juba 21. korda. Kokku osales Aastalõputurniiril ligi 5000 jalgpallurit ning mängud kestsid kokku 176 tundi.

Õpetaja Urve Vakker