Tüdrukute nädal

Märtsikuu esimesel nädalal käisid meie kooli tüdrukutel külas kosmeetik-jumestuskunstnik Kertu Koert ja personaaltreener ning toitumisnõustaja Marit Berendson. Kertu rääkis tüdrukutele näo- ja kätehooldusest, samuti andis häid näpunäiteid vanusele sobiliku jumestuse tegemiseks. Tüdrukutel oli võimalus töölehtedel ka oma kätt meigikunstnikuna proovida. Sanna-Reesi oli see õnnelik, kellele Kertu tegi tagasihoidliku, kuid kauni jumestuse. Marit andis tüdrukutele põhiliselt nõu toitumise alal ilmestades näiteid iseenda kogemustest. Selgus tõsiasi, et õige toitumine on eluterve ja õnneliku elu alus. Mõlemad külalised meeldisid meie tüdrukutele väga ja nad said kasulikke näpunäiteid. Naistepäeval, 8. märtsil nägid meie kooli tüdrukud ja naised tõeliselt kaunid välja, sest oli kleidi kandmise päev. Lisaks sellele kinkisid meie kooli poisid igale naissoost isikule kauni lilleõie.

Huvijuht Reet Laht