Tuule Karika esimene etapp

17. oktoobril 2013 mängiti Kuressaare Vanalinna Kooli ja Saaremaa Ühisgümnaasiumi miniväljakutel SLK/Tuule Cupi esimene etapp vanematele poistele, mille võitis Salme Põhikool. Osalesid Saaremaa seitsme kooli 7. – 9. klasside poiste võistkonnad – Lümanda, Leisi, Salme, Vanalinna Kool, SÜG, Mustjala ja Tornimäe. FC Kuressaare noortetöö juht Jan Važinski märkis, et mängud on miniväljakul kiired ja seal on palju võitlust. „Ei saa öelda, et tase oleks väga ühtlane, aga oli ka üllatusi,“ märkis treener, kes tõstis esile Lümanda viigi Salmega (fckuressaare.ee). Meie kooli meeskond saavutas tubli mänguga 5. koha ja kaitsja Aleks Teller valiti sümboolsesse viisikusse ehk  5 parima mängija hulka turniiril. Veel olid kooli meeskonnas: Martin Mägi, Anti Väli, Robert Suurna, Tenno Kaskmäe, Stiiven Sirgo ja Karl-Alder Kuivjõgi. Õpilasi treenisid õpetaja Urve Vakker ja treener Arli Saar.