Tuule Cup I etapp

Kuressaare spordihoones mängiti 28. jaanuaril 5.-7. klasside jalgpalliturniiri Tuule Cup esimest etappi, mille võitis Vanalinna kooli (VLK) võistkond, enim väravaid lõi nende meeskonna liider Ken Kirs (14 tabamust).
Kaheksa võistkonnaga turniiril kogus VLK 17 punkti. Järgnesid: 2. KG 15, 3. SÜG 11, 4. Leisi 11, 5. Kahtla 10, 6. Lümanda 9, 7. Aste 4 ja 8. Kärla 0 punktiga. Turniiri võitja selgub kevadel õues mängitaval finaalturniiril.
Lümanda võistkonnas mängisid: Kerli Kask, Eva Ratas, Kristo Ninn, Markus Melnik, Rando Tarkmeel, Joosep Lonks ja Mark Lonks. Meie väravalööjad olid: Joosep Lonks 4, Kristo Ninn 3, Kerli Kask 3, Eva Ratas 2, Rando Tarkmeel 1, Markus Melnik 1. Õpilasi treenisid treener Sander Viira ja õpetaja Urve Vakker.
Tulemused:
SÜG – Lümanda 0:0