Tuule Karikas 2013

Neljapäeval, 14. novembril Kuressaare spordihoones mängitud SLK/Tuule Cup 2013 5.-9. klassi tüdrukutele võitis Lümanda Kärla ja Kihelkonna ees. Kokku osales turniiril seitse võistkonda. Turniir oli väga tasavägine ja lõplik paremusjärjestus selgus alles viimase mänguga, kui Saaremaa Ühisgümnaasium II ja Lümanda tegid väravateta viigi. See tähendas, et Lümanda ja Kärla kogusid mõlemad 12 punkti ja karikavõidu tagas Lümandale parem väravate vahe. Kolmandale kohale tuli eelmise aasta võitja Kihelkonna, kes võrdsete punktidega (8) edestas SÜG-i II võistkonda suurema võitude arvuga.

Foto: Liise KallasLümanda võistkonda kuulusid: Marie-Elis Kuivjõgi, Laura-Maria Jõgi, Merilin Himmist, Lisett Nurja, Kairi Rakaselg, Kristin Himmist, Eva Ratas, Kerli Kask. Õpetaja Urve Vakker.

Turniiri sümboolsesse viisikusse valiti väravavaht Pilleliis Leemet (Kärla), kaitsjad Elis Armuand (VLK) ja Kristel Käsk (Kihelkonna), ründajad Marie-Elis Kuivjõgi (Lümanda) ja Melani Raamat (KG) ning parimaks juhendajaks Urve Vakker (Lümanda).  Parim väravakütt oli Marie-Elis Kuivjõgi kuue tabamusega.

Vaata tulemusi, pilte jm infot FC Kuressaare kodulehelt:
http://www.fckuressaare.ee/lumanda-tudrukud-voitsid-tuule-cupi/

Scroll to Top