U17 Eesti koondise väravavaht Victoria sportlikust suvest

Balti turniiri raames toimub Tallinnas 31.08-2.09 tüdrukute turniir. Võõrustatakse Leedut ja Lätit. Kõik kohtumised toimuvad Männiku staadionil. Koondises ka väravavaht Victoria Vihman.

Eesti neidude U17 jalgallikoondis lõpetas Leedus toimunud Balti turniiri. Taas seisis väravas FC Kuressaare Victoria Vihman. Koondise aasta tähtsaim võistlus on 20.-26. oktoobrini Slovakkias toimuv EM-valikturniir. Lisaks Slovakkiale ootavad ees mängud Soome ja Austriaga. Tüdrukute U17 jalgpallikoondisel toimus Minskis maavõistlus Valgevene eakaaslastega. Väravasuul seisis FC Kuressaare väravavaht Victoria Vihman.

Tänavu möödub 125 aastat Rahvusvahelise Olümpiakomitee asutamisest ja kaasaegsete olümpiamängude algusest. Kehakultuur ja sport on olulisel kohal Kaitseliidu, Naiskodukaitse, Noorte Kotkaste ja Kodutütarde igapäevases tegevuses. Seetõttu tõid tänavu Vabariigi presidendilt võidutule maakondadesse meie tublid sportlased. Saaremaa tuletoojateks oli kodutütar Victoria Vihman. Victoria on Lümanda rühma kodutütar aastast 2015. Ta omab 5. järku, erialadeks sportlane ja laulja. Victoria on osalenud mitmel korral Saaremaa kodutütarde ringkonna kooliolümpiamängudel.

Õpetaja Urve Vakker

Scroll to Top