USA diplomaat Lümandas

30. jaanuaril külastasid Lümanda kooli USA saatkonna töötajad, Ameerika diplomaat William O’Connor ja meediaspetsialist Mairis Tuisk saatkonna Regional Outreach Programmi raames. Programmi eesmärk on tutvustada saatkonda ja Ameerikat (nö tuua saatkond pealinnast välja) ning samas ka tutvuda Eesti erinevate piirkondadega. Traditsiooniliselt on selle programmi raames Ameerika diplomaat ka koolides loenguid andnud ning ka meie kooli 7.-9. klassi õpilased said osaleda loengus, mille teema oli väga aktuaalne – Ameerika presidendi valimised. Loeng oli haarav ja õpilased said esitada küsimusi neid huvitavatel teemadel. Peale loengut tutvusid Mr O`Connor ja pr Mairis Tuisk koolimajaga, kirjutasid kooli külalisteraamatusse ja juba oligi aeg uutele kohtumistele minna.