Võrkpalliturniir maakoolide tütarlastele

XVI korda toimunud võrkpalliturniir maakoolide tütarlastele toimus sel aastal naistepäeval, 8. märtsil. See tekitas elevust ja andis päevale rõõmsa värvingu.
Kohale olid tulnud nelja kooli tüdrukute esindused. Nagu viimasel ajal tavaks lõid kaasa ka 6. klassi ja nooremaid poisse. Osalesid Valjala, Kärla, Lümanda ja Leisi koolide esindused. Kindlat mängu ja head tehnikat näitasid Kärla tüdrukud, keda treenib Asko Esna, parim Kaisa Tänav. Koolile Kuressaare Audi preemia ja Kaisale parima mängija auhind. Naiskonnas mängisid veel Triinu-Liis Torri, Susann-Marell Mehine, Anete Antsaar, Kelly Grahv ja Annika Suurna. Teise kolmanda koha otsustava mängu võitis Leisi, treener Toivo Lepp ja võistkonna parim Karoli Mägi. Lümanda parim Kerli Kask ja õpetaja Urve Vakker. Valjala õpilasi juhendas õpetaja Andre Kuntsel ja võistkonna parim Eeva Helga Kupits.
Turniiri lõpetamisel tõdeti, et võrkpall on võrratu ja et treeningutel nähtud vaev ja tehnika õppimine muutub võistlustel töörõõmuks. Noormeeste turniir toimub peale vaheaega, 3. aprillil ikka Lümanda kultuurimajas.
Lümanda võistkond oli koosseisus: Kerli Kask, Eva Ratas, Victoria Vihman, Liisu Lilles, Marii Silts, Rando Tarkmeel, Gert Lonks ja Mark Lonks.

Õpetaja Urve Vakker